Skip to main content
 

O Nas

Phoenixeu

Nasza firma zajmuje się dystrybucją na kraje Unii Europejskiej unikalnego 100% naturalnego, biologicznie aktywnego suplementu diety Mumio zebranego w Ałtaju rosyjskim i mongolskim. Miejsca te nadal pozostają w swojej pierwotnej formie, z dala od dużych ośrodków przemysłowych i miast, co pozwala zachować wszystkie użyteczne właściwości wydobywanych tu surowców. Republika Ałtaju jest jednym z najpiękniejszych miejsc w Rosji, jest tam czyste powietrze, woda, ziemia, wspaniali ludzie. Brak w tym miejscu dużych przedsiębiorstw przemysłowych co pozwala na zbieranie ekologicznych surowców do produkcji naszego Mumio.

Właściwości tej naturalnej substancji są znane już od czasów starożytnych. Uważa się, że największym wkładem mumio jest wspieranie organizmu ludzkiego poprzez zawarte w nim kwasy humusowe i kwas fulwowy.

Nasza firma wkłada wiele starań w to abyśmy mogli dostarczyć naszym klientom produkt o najwyższej jakości.

Dlatego, każda partia sprowadzonego przez nas produktu, która trafia na rynek europejski zostaje najpierw przebadana na zawartość metali ciężkich oraz niedozwolonych substancji w Europejskim akredytowanym laboratorium.

A także, żeby klient zawsze mógł otrzymać produkt z deklarowaną przez producenta zawartością substancji aktywnych, przy każdej nowej partii sprowadzonego produkt, badamy także go na zawartość najważniejszych substancji aktywnych kwasy huminowe i fulwowe oraz glicyna.
Nasza firma wkłada wiele starań w to abyśmy mogli dostarczyć naszym klientom produkt o najwyższej jakości.

Waluta